درباره ما

اجازه دهید به شما کمک کنیم خانه رویایی خود را پیدا کنید.

ما نمی توانیم در حمل جعبه ها کمکی بکنیم، اما می توانیم در انجام کارهای سنگین برای پیدا کردن خانه بعدی به شما کمک کنیم.

خانه ای پیدا کردید که قلب شما را ربوده است اما در حال حاضر فروخته شده است، این اتفاق می افتد، اما ما اینجا هستیم تا کمک کنیم! به شما برای پیدا کردن خانه ی رویایی دیگر.

ما نمی توانیم در حمل جعبه ها کمکی بکنیم، اما می توانیم در انجام کارهای سنگین برای پیدا کردن خانه بعدی شما کمک کنیم.

چه بخواهید در نزدیکی یک ایستگاه زندگی کنید یا یک مدرسه در آستانه خانه خود داشته باشید، ما شما را از طریق چند مرحله ساده راهنمایی می کنیم تا به شما در انتخاب ملک عالی کمک کنیم.

مسکن آسا بعنوان بزرگترین و معتبر ترین بنگاه مشاور املاک در دهکده المپیک هر ماه هزاران ملک جدید را برای فروش یا اجاره به نمایش می گذارد، 24 ساعت یا بیشتر قبل از اینکه در هر سایت دیگری ظاهر شوند،مشاور املاک ما به شما مزیت رقابتی در جستجوی خانه بعدی خود می دهد.

مسکن آسا علاوه بر املاک مسکونی در دهکده المپیک، کوهک، شهرک راه آهن می تواند هزاران املاک منطقه 22 تهران را برای خرید و فروش آپارتمان و املاک تجاری و اداری، اجاره و رهن در دهکده المپیک جستجو کنید، شما میتوانید در منزل خود در کنار مبل راحتی به آسانی با کمی جستجو ملک خود را پیدا کنید.

هر ملکی که می بینید با ما تبلیغ می شود، در بازار با املاک و خدمات کامل یا نمایندگانی اجاره داده می شود که در منطقه محلی خود متخصص هستند. بنابراین، اگر در حال جستجو و یافتن ملکی در شهرک دهکده المپیک، بلوار کوهک چیتگر، شهرک راه آهن، شهرک چیتگر و دیگر محله های منطقه 22 هستید که می خواهید مشاهده کنید، می توانید به سرعت و به آسانی با ابزار درخواست های زمان مشاهده آنلاین ما درخواست مشاهده کنید. کافی است در روز و ساعتی که می خواهید ملک را مشاهده کنید مراجعه کنید، و اگر قراری که درخواست کرده اید در دسترس نباشد، مشاور املاک مستقیماً برای تأیید قرار ملاقاتتان به شما مراجعه می کند.

چرا مسکن آسا؟

ما درحال کسب تجربه ای جدید و آنلاین هستیم. خرید در بزرگترین شبکه اجاره،درخواست، تا پرداخت اجاره.

مهم نیست چه مسیری را برای فروش خانه خود طی میکنید، ما میتوانید به شما کمک کنیم تا خرید و فروش موفقی داشته باشید.

مکان خود را با یک تجربه عکس همه جانبه و بیشترین پست ها از جمله چیزهایی که هیج جای دیگر نیست، پیدا کنید.